fbpixelimg

Marcel Gidote’s Holy Crab & kapela Matěj

// KONCERT //

pátek 1. 12.

200,- Kč (na místě)

170,- Kč (v předprodeji)

19:00

Rádi bychom vás srdečně pozvali na nezapomenutelný koncert do Žižkárny. Na pódiu se představí dvě skvělé kapely, které vám přinesou hudební zážitek plný psychedelického rocku, jazzu a funku.

kapela Matěj

// FUNK //

🎸 Studentská kapela, jejíž členy jsou Matěj (Basová kytara), Matěj (Normální kytara) a Matěj (Bicí a tak). 🪩Funk - rockové skladby s hravými texty. Začátkem roku 2021 jsme vydali album Matějská spoušť, které jsme nahrávali ještě na střední škole prostřednictvím usb mikrofonu, přes který jsme přetáhli Alpine Pro ponožku, ve velmi dobře odhlučněné skříni v bytě jednoho z Matějů. Při živých vystoupeních si zakládáme na různorodé interakci s diváky.

Stage time: 20:00

fotka kapela Matěj číslo 0.jpg
fotka kapela Matěj číslo 1.jpg
fotka kapela Matěj číslo 2.jpg

Marcel Gidote’s Holy Crab

// ROCK //// JAZZ //// PSYCHEDELICKÝ ROCK //

Česká psychedelická kapela vznikla v roce 2019. Mísí vlivy rocku a jazzu 60. a 70. let s moderním zvukem. V roce 2020 vydali své debutové EP s názvem Bay Of Roots u nezávislého českého labelu Polí5. V roce 2021 si vlastními silami vyprodukovali první plnohodnotné album Humidity Breaking Limits, na kterém se posunuli ke komplexnějšímu, ale i těžšímu hudebnímu projevu. Nové album s názvem Farm Alarm, které vzniklo letos, stojí na větším množství vokálních partů, akustické kytary i syntezátorů a je zároveň výraznou připomínkou klimatické krize naší planety.

Stage time: 20:00

fotka Marcel Gidote’s Holy Crab číslo 0.jpg
fotka Marcel Gidote’s Holy Crab číslo 1.jpg

Časový harmonogram

19:00Otevření Žižkárny

20:00 kapela Matěj

20:00 Marcel Gidote’s Holy Crab

Dovolujeme si upozornit, že časy jsou pouze orientační a mohou se změnit