fbpixelimg

Procit Vibes: X-MAS Edition (DJ Fuuse, DJ Ramel)

// DJ(s) //// PARTY //

pátek 22. 12.

150,- Kč

19:00

Další z řady nePravidelných večerů s jedinečnou atmosférou a pečlivě vybranými DJ hosty v Žižkárně! Těsně před Vánocemi nám přijede dobarvit pátek 22/12 DJ FUUSE, mimo jiné koncertní DJ Bena Cristovao, který pravidelně hraje nejen na koncertech, ale také pro dancers a bboy crews! Na muziku má čuch jako málokdo a umí nejen rozhýbat parket, ale taky navibovat svůj set do eklektických rytmů z celého světa!

DJ Fuuse

// FUNK //// HIP HOP //// SOUL //

DJ Fuuse je multitalentovaný umělec původem ze Středočeského kraje. Kromě úspěšné kariéry tanečníka se věnuje i hudbě, zejména DJingu. Můžete ho spatřit na koncertech Bena Cristovaa, pro kterého působí jako dvorní DJ. Vedle DJingu se také věnuje hudební produkci.

Stage time: 20:00

fotka DJ Fuuse číslo 0.jpg
fotka DJ Fuuse číslo 1.jpg
fotka DJ Fuuse číslo 2.jpg

DJ Ramel

// FUNK //// LOUNGE //// OLD-SCHOOL //// HIP HOP //

DJ Ramel - matador z Českých Budějovic, který již víc jak 20 let hraje jako DJ nejen po klubech v ČR, ale navštívil už Rakousko, Francii, Anglii, Slovensko, či Rumunsko. Aktuálně působí již šestým rokem jako koncertní DJ Prago Union, kteří jsou letos nominování na ceny Anděl v kategorii Skupina roku. Stejně tak je zakladatelem DJ školy a nahrávacího studia PROCIT v srdci Českých Budějovic. Můžete ho také pravidelně slyšet na rádiu Color, kde má svůj pořad Aftermood.

Stage time: 22:00

fotka DJ Ramel číslo 0.jpg
fotka DJ Ramel číslo 1.jpg

Časový harmonogram

19:00Otevření Žižkárny

20:00 DJ Fuuse

22:00 DJ Ramel

Dovolujeme si upozornit, že časy jsou pouze orientační a mohou se změnit