fbpixelimg

Youthful Indiscretion & Sorry Holka

// KONCERT //

sobota 17. 2.

170,- Kč

19:00

Vstupte do hudebního světa plného mladické neuváženosti a upřímných emocí, kde se setkáte s neodolatelnou dvojicí "Youthful Indiscretion". Tato punková, indie a emo směsice z jihu Čech s bicími, kytarou a zpěvem představuje svět, kde smutek a radost tvoří nezaměnitelný zvukový koktejl. Jejich debutové EP "Cheesy" je hudebním dobrodružstvím, kde každý tón zrcadlí jejich osobitý pohled na hudbu, doplněný Robertem Zárubou, který tvoří nezaměnitelný hudební tah. Oproti tomu "Sorry Holka", s jejich grunge, indie, noise, alt rock a shoegaze prvky, přivádí do scény energii kytarových devadesátek. Jejich debutové album "Krušný" je hudebním manuskriptem, kde se ostré kytary setkávají s autentickými českými texty, tvořícími atmosféru, která přenáší posluchače do jiného hudebního rozměru. Přijďte s námi prožít jedinečný hudební zážitek, kde se střetávají emoce, melodické kytary a nezaměnitelný hudební punc.

Youthful Indiscretion

// PUNK //// INDIE //// EMO //

🛹 Emo-indie-punková dvojice z jihu Čech. Bicí a kytara, zpěv a zpěv. Dva smutný kluci ze streetu, co propadli big-beatu. Sami o sobě říkají, že jsou jako kuřecí řízky: 'Prostě dobrý.' V loňském roce vydali své debutové EP 'Cheesy‘, na kterém můžete slyšet i Roberta Zárubu.

Stage time: 20:00

fotka Youthful Indiscretion číslo 0.jpg
fotka Youthful Indiscretion číslo 1.jpg
fotka Youthful Indiscretion číslo 2.jpg

Sorry Holka

// GRUNGE //// INDIE //// NOISE //// ALT ROCK //// SHOEGAZE //

Sorry Holka o sobě dala poprvé vědět na konci roku 2015 singlem Dopisy. V roce 2017 pak debutovým albem Krušný, které se dočkalo výborných ohlasů a kapelu zařadilo mezi nadějné tuzemské kytarovky, jež stojí za pozornost. Skupina se na svém prvním albu pohybovala na pomezí alternative rocku, indie a grunge a v hudbě byly slyšet inspirace kapelami jako Pixies, Mudhonney nebo Dinosaur Jr. Zjednodušeně řečeno to byly kytarové devadesátky, jak mají být. Hodně ostré kytary tlačené šlapající rytmikou, melodický zpěv a autentické, na tuzemské poměry hodně dobré, české texty.

Stage time: 21:00

fotka Sorry Holka číslo 0.jpg
fotka Sorry Holka číslo 1.jpg
fotka Sorry Holka číslo 2.jpg

Časový harmonogram

19:00Otevření Žižkárny

20:00 Youthful Indiscretion

21:00 Sorry Holka

Dovolujeme si upozornit, že časy jsou pouze orientační a mohou se změnit