fbpixelimg

ČBxHC vol. 3: Melted Ice, Dog Feed, Dezinfekce, Decultivate

// KONCERT //// CHARITATIVNÍ //

sobota 24. 2.

200,- Kč

19:00

Hardcore v Budějcích bude zase jednou pomáhat. Vybraný peníze tentokrát pošleme dětem nacházejícím se v obtížný životní situaci, a to prostřednictvím společnosti Temperi (http://www.tempericb.cz/nas/spolecnosti/). Na akci vystoupí 4 kapely v sestavě Melted Ice, Dog Feed, Dezinfekce a Decultivate. Tak se 24. února jednou vykašli na sledování telky a přijď večer strávit do Žižkárny poslechem fajn muziky, kterým zároveň podpoříš dobrou věc!

HC Hakis Crew

// HARDCORE //// POŘADATEL //

Dvojice nadšenců, kterou štvalo, že lokální kapely v Budějcích nedostávaj tolik prostoru, kolik si zaslouží, a tak se rozhodla to změnit. Pomáháme hardcorem od roku 2023.

fotka HC Hakis Crew číslo 0.jpg
fotka HC Hakis Crew číslo 1.jpg

Melted Ice

// HARDCORE //

Melted Ice je nová hardcore kapela posilující jihočeskou hudební scénu. Tato mladá formace začala působit v Táboře v průběhu roku 2023 a od té doby odehrála několik živých vystoupení. Nyní usilovně pracuje na vydání debutového EP "Brain Freeze". Kapelu tvoří 4 členové, Vojtěch Hejhal (Flaška Visočini) na bicí, David Průša (Žlutý Fijalky) na kytaru, Adam Volf (ex Flame of Grave) na baskytaru a v neposlední řadě Martin Katuščák (ex Heartburn) za mikrofonem.

Stage time: 19:30

fotka Melted Ice číslo 0.jpg
fotka Melted Ice číslo 1.jpg

Dog Feed

// HARDCORE //

Čtyřčlenná skupina přicházející z trosek zkušeben ve Sfinxu hrající hakis s dlažební kostkou, oplývající suchým humorem a poslouchající vše od Brontosaurů po Suffocation

Stage time: 20:20

fotka Dog Feed číslo 0.jpg
fotka Dog Feed číslo 3.jpg
fotka Dog Feed číslo 1.jpg
fotka Dog Feed číslo 4.jpg
fotka Dog Feed číslo 2.jpg
fotka Dog Feed číslo 5.jpg

Dezinfekce

// PUNK //// HARDCORE //

DZNFKC (1991-?) Maxeek, Pufffy, Lou.Kaz; Hans von Jirkowski …vztek, pot & decibely…máte rádi hardcore punk?… to je dobře - my taky…

Stage time: 21:00

fotka Dezinfekce číslo 0.jpg
fotka Dezinfekce číslo 3.jpg
fotka Dezinfekce číslo 1.jpg
fotka Dezinfekce číslo 2.jpg

Decultivate

// HARDCORE //// POWERVIOLENCE //

Decultivate, to je zběsilý hardcore, který si bere inspiraci v 90s chaotic hardcoru i grindcoru a naživo netrvá nikdy déle než 17 minut. Od roku 2017 kapela odehrála kolem dvou stovek koncertů na třech kontinentech, od Kansas City až po Jeruzalém, od koncertů v obýváku nebo přepravním kontejneru až po velká pódia společně s Daughters, Full Of Hell, P.L.F., Wormrot nebo Napalm Death. Decultivate prozatím vydali dvě EP, jedno split LP a dvě demo nahrávky. Rok 2024 by měl být rokem prvního full alba, které vyjde v Americe i Evropě.

Stage time: 21:50

fotka Decultivate číslo 0.jpg
fotka Decultivate číslo 3.jpg
fotka Decultivate číslo 1.jpg
fotka Decultivate číslo 2.jpg

Časový harmonogram

19:00Otevření Žižkárny

19:30 Melted Ice

20:20 Dog Feed

21:00 Dezinfekce

21:50 Decultivate

Dovolujeme si upozornit, že časy jsou pouze orientační a mohou se změnit