fbpixelimg

Post-koncert: Venera & Clutch at Straws (AT)

// KONCERT //

středa 7. 2.

150,- Kč

19:00

Vstupte do hudebního světa, kde se míchají grunge, post-hardcore, alt rock, hardcore, emo a screamo. Českobudějovická kapela Venera poskytne unikátní mix post-hardcore, grunge a space rocku, doplněný výrazným vokálem Tomáše "Čerta" Zadražila. Na této hudební cestě vytváří kapela kytarové stěny spojené s dynamickou rytmikou. A pak tu máme Clutch at Straws, screamo kapelu charakterizovanou emotivní hudbou a silným vystoupením. Připravte se na emo výbuch, kde se sentiment mísí s chaosem a vášní, a kde hudba není jen zvukem, ale celkovým prožitkem. Čeká vás hudební dobrodružství, kde se hranice žánrů rozplývají ve zvukovém kaleidoskopu

Venera

// GRUNGE //// POSTHARDCORE //// ALT ROCK //

Českobudějovická kapela Venera na svém prvním albu z roku 2020 servíruje vybrané pochoutky současného pojetí post-hardcore, grunge, space rockové scény. Zároveň nezaměnitelným vokálem Tomáše "Čerta" Zadražila dělá z téhle party ostřílených muzikantů unikátní zjevení na tuzemské klubové scéně. Přirovnání k HUM, Quicksand, Deftones či Smashing Pumpkins je namístě jen do chvíle, než vás pohltí obrazotvorný svět vokálních obratů v českém jazyce, který funguje zároveň i jako nezaměnitelné poznávací znamení. Amákovo Golden Hive Studios, kde bylo album natočeno , podtrhuje dynamiku kytarových stěn skloubenou s dynamikou rytmiky v jeden celek. Byť přirovnání může být návodem, Venera stejně tvoří s vlastní originální razancí, kterou podtrhuje český jazyk.

Stage time: 20:00

fotka Venera číslo 0.jpg
fotka Venera číslo 1.jpg
fotka Venera číslo 2.jpg

Clutch at Straws

// HARDCORE //// EMO //// SCREEMO //

Clutch at Straws jsou charakterističní svou emotivní a expresivní hudbou. Jedná se o screamo kapelu s emotivním sentimentem střídajícím se s chaosem a vášní. Jejich živá vystoupení jsoue silné, intenzivní a posesivní. Trio se ztrácí ve své hudbě, čímž vytváří atmosféru, která přenáší jejich energii na publikum.

Stage time: 21:00

fotka Clutch at Straws číslo 0.jpg
fotka Clutch at Straws číslo 1.jpg
fotka Clutch at Straws číslo 2.jpg

Časový harmonogram

19:00Otevření Žižkárny

20:00 Venera

21:00 Clutch at Straws

Dovolujeme si upozornit, že časy jsou pouze orientační a mohou se změnit