fbpixelimg

Rap (r)evolution feat Lihovar Poněšice

// KONCERT //// DJ(s) //// PARTY //

pátek 9. 2.

100,- Kč

19:00

V pátek 9. února v Žižkárně proběhne nezapomenutelná noc plná rytmu a energie! Začínáme v 20:00 nostalgickým setem 90s rapu, kde se vrátíme do éry ikonických beatů a nezaměnitelných textů. Od 22:00 přesuneme playlist do současnosti s nejznámějšími rapovými hity let 2010-2024. Následuje vrchol ve 23:00, kdy se na pódiu objeví živá rapová vystoupení od našich talentovaných kamarádů. Chceme tě pozvat na afterparty od půlnoci do dvou ráno, kde se nezadržitelně rozjede mix rapových a party hitů. Spojili jsme síly s Poněšickým lihovarem, který pro tebe vytvoří nezapomenutelný zážitek pomocí exkluzivních koktejlů z jejich vlastního kvalitním alkoholu. Přijď s kamarády, užij si s námi noc plnou skvělé hudby, taneční atmosféry a lahodných koktejlů! Těšíme se na tebe!

Lihovar Poněšice

// POŘADATEL //

Náš rodinný Lihovar Poněšice se nachází v malebné jihočeské vesničce nedaleko Hluboké nad Vltavou. Pracují zde tři generace rodiny Ledajaksů – táta, dcera a vnuk. Lihovar založil v roce 2002 můj činorodý táta jako splnění svého snu vytvořit něco jedinečného, poctivého, co bude přinášet radost nejen jemu samotnému, ale i ostatním. Za dobu trvání lihovaru ho neustále technologicky zvelebuje a zdokonaluje. Vybavil lihovar několika vlastními vynálezy, které nám každý den usnadňují práci a zajišťují vysokou kvalitu našich pálenek. V roce 2009 jsem se k jeho úsilí přidala i já. O dvanáct let později pak můj synovec.

fotka Lihovar Poněšice číslo 0.jpg
fotka Lihovar Poněšice číslo 1.jpg
fotka Lihovar Poněšice číslo 2.jpg

DJ Wolgi

Stage time: 20:00

Dopamine Treatment

// RAP //// EXPERIMENTAL //

5 kámošů kteří milují hudbu a nebojí se experimentovat. Jejich hudba zní jako kdyby na zem přiletělo ufo, zvuk co jde z jejich beden přivádí lidi do transu a pleška jednoho ze členů ukazuje portál do jiné dimenze

Stage time: 23:00

fotka Dopamine Treatment číslo 0.jpg
fotka Dopamine Treatment číslo 1.jpg

Časový harmonogram

19:00Otevření Žižkárny

20:00 DJ Wolgi

23:00 Dopamine Treatment

Dovolujeme si upozornit, že časy jsou pouze orientační a mohou se změnit