fbpixelimg

REK & César Palace & Nuances d’engrais

// KONCERT //// DJ(s) //

čtvrtek 1. 2.

150,- Kč

19:00

Přijďte si vychutnat neuvěřitelný hudební zážitek, složený z tří jedinečných umělců. REK, instrumentální noise rockové duo z Českých Budějovic, přinese do našeho prostoru hlasité zkreslené basy a chaotické bicí. Jejich výkon je mocným výbuchem energie. César Palace, sólový projekt francouzského bubeníka Vincenta Redela, propojí minimalistickou hudbu, cosmic drone a čisté rytmy s vlivy moderní hudby, house/techno scény devadesátých let. Večírek zakončí Nuances d’engrais, sólový projekt francouzského zvukového umělce Teddyho Larue. Přinese vrstvy temných abstraktních zvukových kulis a jasných zvukových koláží s tanečními rytmy s vlivem breaku a basové hudby. Připravte se na večer plný experimentálního, silného a pohlcujícího zvuku!

REK

// ROCK //// NOISE //// INSTRUMENTAL //

REK je instrumentální noise rockové duo z Českých Budějovic. Dlouholetí přátelé, kteří spolu hráli v několika kapelách, začali jako duo v roce 2019. V následujícím roce vydali své debutové EP s názvem 90210. V roce 2022 následovalo druhé EP s názvem KX 250. Pro REK jsou typické hlasité zkreslené basy a chaotické bubnování. Představte si něco jako Lightning Bolt, Hella, Zeus! … Powerful blast!

Stage time: 20:00

fotka REK číslo 0.jpg
fotka REK číslo 1.jpg
fotka REK číslo 2.jpg

César Palace

// TECHNO //// INDUSTRIAL //// MINIMAL //

César Palace je sólový projekt francouzského bubeníka Vincenta Redela (bývalý člen skupiny Electric Electric), který je v současné době také zapojen do monumentální skupiny "La Colonie de Vacances". César Palace kombinuje minimalistickou hudbu, cosmic drone a čisté rytmy, čerpající inspiraci z moderní hudby, house/techno scény devadesátých let a experimentálního prostoru. Výsledkem je tachykardičtější, perkusivní a disciplinovaný výkon, kde Vincent zosobňuje hypnotický stroj a vyzývá lidi k tanci pouze s bicí soupravou a efektovými pedály.

Stage time: 20:45

fotka César Palace číslo 0.jpg
fotka César Palace číslo 1.jpg
fotka César Palace číslo 2.jpg

Nuances d’engrais

// EXPERIMENTAL //// DRONE //// ABSTRACT //

Nuances d’engrais je sólový projekt francouzského zvukového umělce Teddyho Larue. Nuances d’engrais vytváří vrstvy temných abstraktních zvukových kulis a jasných granulárních zvukových koláží s tanečními rytmy a hypnotickými drone atmosférami s vlivem breaku a basové hudby.

Stage time: 21:30

fotka Nuances d’engrais číslo 0.jpg
fotka Nuances d’engrais číslo 1.jpg
fotka Nuances d’engrais číslo 2.jpg

Časový harmonogram

19:00Otevření Žižkárny

20:00 REK

20:45 César Palace

21:30 Nuances d’engrais

Dovolujeme si upozornit, že časy jsou pouze orientační a mohou se změnit