fbpixelimg

I Love You Honey Bunny & Marjari

// KONCERT //

sobota 4. 5.

350,- Kč (na místě)

250,- Kč (v předprodeji)

19:00

Přidat do mého kalendáře

04/05/202419:00:00 04/05/2024 DD/MM/YYYY Europe/Prague Žižkárna: I Love You Honey Bunny & Marjari Žižkárna, Žižkova tř. 171/28, České Budějovice 6, 370 04 České Budějovice, Česko

Přijďte se nechat unést hudbou dvou úžasných kapel! Marjari z Českých Budějovic vás zaujme svým křehkým zpěvem a složitými vrstvami kytarových sekvencí. Její hudba vychází z osobních zážitků a emocí, což dodává každé písni jemnou autenticitu. Společně s doprovodnou kapelou vytváří naživo dynamické a poutavé vystoupení. I Love You Honey Bunny, indie-popová skupina z Prahy, vám přinese energické melodie a texty v angličtině, které již oslovily srdce posluchačů po celé Evropě. S bohatou koncertní zkušeností z více než 400 vystoupení a účastí na prestižních festivalech, přináší do každého koncertu nejen skvělou hudbu, ale i nezapomenutelnou atmosféru.

Marjari

// POP //// ALTERNATIVE //// INDIE //

Alternativní písničkářku Marjari (Martina Činátlová) z Českých Budějovic nejvíce vystihují vrstvy kytarových sekvencí nahraných na looper doplňené jejím křehkým zpěvem. Marjari v loňském roce vydala své první EP a několik singlů. Letos Marjari vydala svou debutovou LP desku s názvem „Hey Girl“ vznikající společně s doprovodnou kapelou (basa, bicí). Na desce Hey Girl autorka, stejně jako na předchozích písních, vychází ze svých osobních zážitků, pocitů a nálad. Živé koncety Marjari hraje s doprovodnou kapelou, která celému koncertu přidává na dynamičnosti.

Stage time: 20:00

fotka Marjari číslo 0.jpg
fotka Marjari číslo 3.jpg
fotka Marjari číslo 1.jpg
fotka Marjari číslo 4.jpg
fotka Marjari číslo 2.jpg
fotka Marjari číslo 5.jpg

I Love You Honey Bunny

// POP //// INDIE //

I Love You Honey Bunny je indie-popová kapela z Prahy. Anglické texty kapelu vcelku pochopitelně nasměrovaly na zahraniční pódia. Mají za sebou více než 400 koncertů po celé Evropě, turné v Kanadě i účast na prestižních světových festivalech jako jsou Sziget (Maďarsko), Envol et Macadam (Kanada) nebo tuzemské prestižní akce Rock for People a Colours of Ostrava.

Stage time: 21:00

fotka I Love You Honey Bunny číslo 0.jpg
fotka I Love You Honey Bunny číslo 3.jpg
fotka I Love You Honey Bunny číslo 1.jpg
fotka I Love You Honey Bunny číslo 4.jpg
fotka I Love You Honey Bunny číslo 2.jpg
fotka I Love You Honey Bunny číslo 5.jpg

Časový harmonogram

19:00Otevření Žižkárny

20:00 Marjari

21:00 I Love You Honey Bunny

Dovolujeme si upozornit, že časy jsou pouze orientační a mohou se změnit