fbpixelimg

Punx Night: D/Version & The Devil's Rejects & Vacunt

// KONCERT //

pátek 8. 3.

200,- Kč (na místě)

150,- Kč (v předprodeji)

19:00

Přijďte se připojit k explozivnímu večeru plnému nezaměnitelné energie a nekompromisního zvuku na našem hardcore punkovém koncertě! Vydejte se s námi na divokou jízdu plnou dravých riffů, bodavých textů a nezlomného ducha subkultury. Tento večer je určen všem odvážným dobrodruhům, kteří se nebojí utábořit na hranici a zaplavit svou duši hudbou plnou vášně a destruktivity. Přichystejte se na příval adrenalinu a šílenství, které nám nabídne tato nekompromisní přehlídka hardcore scény. Buďte součástí naší komunity, kde se můžete uvolnit a propadnout atmosféře, která nám všem vyráží dech. Těšíme se na vaši přítomnost a na společně prožitý večer plný nezapomenutelných zážitků!

The Devil's Rejects

// PUNK //// HARDCORE //

Vezměte trochu Motorhead (na cracku), trochu Leatherface a smíchejte to s nějakým Poison Idea. Voila! Rychlé, melodické písně, vždy špinavé, vždy drsné, whisky v krvi, nakažené punk rockem

Stage time: 20:00

fotka The Devil's Rejects číslo 0.jpg
fotka The Devil's Rejects číslo 1.jpg
fotka The Devil's Rejects číslo 2.jpg

Demo Version

// PUNK //// ALTERNATIVE //

D/Version - čtyřčlenná banda z Velešína. Na podiu paradoxně tichá kapela, co se týče omáčky kolem, ale když začne set, vyvalí se na vás energická nálož svaté kombinace basy, bicích, kytary a zpěvu. Alternativní-punk, kombinace více žánrů, které mají stejně jeden základ, a jak řekl Lemmy: "Všechno je to stejně rock'n'roll!" Kapela vznikla kolem roku 2019 a je aktivní až dodnes. Má za sebou mnoho koncertů a jedno demo. V plánu je nahrát nové skladby a vydat EP.

Stage time: 21:00

fotka Demo Version číslo 0.jpg
fotka Demo Version číslo 3.jpg
fotka Demo Version číslo 1.jpg
fotka Demo Version číslo 2.jpg

Vacunt

// PUNK //// HARDCORE //

Vacunt jsou pětičlenná banda z Rakouského Lince, přes 20 let nám přináší sytý hardcore punk, je přesný, rychlý a energický, nenechá tě stát na místě, přijď se přesvědčit!

Stage time: 22:00

fotka Vacunt číslo 0.jpg
fotka Vacunt číslo 3.jpg
fotka Vacunt číslo 1.jpg
fotka Vacunt číslo 2.jpg

Časový harmonogram

19:00Otevření Žižkárny

20:00 The Devil's Rejects

21:00 Demo Version

22:00 Vacunt

Dovolujeme si upozornit, že časy jsou pouze orientační a mohou se změnit