fbpixelimg

Cold Meat Party & Fotbal & Aviary (HU)

// KONCERT //

sobota 16. 3.

300,- Kč (na místě)

219,- Kč (v předprodeji)

19:00

Aviary prohlubují svůj post-punkový zvuk prostřednictvím syntezátorů, efektových pedálů a exaltovaných zpěvů, zkoušejí hranice maďarské post-punkové scény. Cold Meat Party spojují vlivy 2000's newyorské scény s současným lo-fi kytarovým zvukem, což přináší energické live show plné klubových vln. Fotbal z jihu Čech zaujímají svými snivými vokály a energickým mixem indie, postpunku a shoegaze, lákajíc vás do svého světa repetitivních zvukových krajin a chytrých hlukových skulptur.

Fotbal

// POST-PUNK //// INDIE //// SHOEGAZE //// PSYCHEDELIC //

Čtyřčlenná parta Fotbal původně z jihu Čech zaujme nejen kvůli snivým, dreampopovým vokálům. Prostě energický indie/postpunk/shoegaze přímo od srdce. Repetitivní zvukové krajiny v kombinaci s chytrými hlukovými skulpturami vás zvou, abyste se nechali unášet do sféry, kde je Fotbal vaším trip sitterem, vaší skálou ve vlnách. Jejich druhé album vyjde na jaře 2023.

Stage time: 20:00

fotka Fotbal číslo 0.jpg
fotka Fotbal číslo 1.jpg
fotka Fotbal číslo 2.jpg

Cold Meat Party

// GARAGE //// INDIE //// NEW-SCHOOL //// LO-FI //

Cold Meat Party je čtyřčlenná new-school garage kapela působící třetím rokem na české indie scéně. Po vydání singlů Cut the Wire, Vacant Lot, více než dvaceti odehraných koncertech a dvou live-sessions nahráli Cold Meat Party své první dlouhohrající album, které vychází v květnu 2024. Kombinace vlivů 2000’s newyorské scény a současného lo-fi kytarového soundu v energické live show vtahuje do vln klubového zvuku a groovy rytmů.

Stage time: 21:00

fotka Cold Meat Party číslo 0.jpg
fotka Cold Meat Party číslo 1.jpg
fotka Cold Meat Party číslo 2.jpg

Aviary

// POST-PUNK //// SYNTH //

Post-punkoví Aviary prohlubují a znovuobjevují svůj sound skrze syntezátory, efektové pedály a taky exaltované zpěvy. Zkouší hranice maďarské post-punkové scény stejně jako limity svých reverbů a hlasitost nejhlasitějších činelů.

Stage time: 22:00

fotka Aviary číslo 0.jpg
fotka Aviary číslo 1.jpg
fotka Aviary číslo 2.jpg

Časový harmonogram

19:00Otevření Žižkárny

20:00 Fotbal

21:00 Cold Meat Party

22:00 Aviary

Dovolujeme si upozornit, že časy jsou pouze orientační a mohou se změnit