fbpixelimg

The Complication & Dopamine Youth & Úraz Proudem

// KONCERT //

pátek 29. 3.

200,- Kč (na místě)

150,- Kč (v předprodeji)

19:00

Přijďte se s námi ponořit do světa energické hudby na nezapomenutelný koncert tří skvělých kapel s jedinečnou atmosférou! Úraz Proudem nám přinese dávku syrového punku propojeného s nekompromisním grungem, Dopamine Youth nás zavedou na cestu ještě výraznějších grungeových riffů prolínajících se s prvky rocku a alternativy a nakonec nám The Complication představí divokou směsici rock'n'rollu a alternativy, která rozproudí krev v žilách. Tento koncert je nejen o hudbě, ale o skutečném zážitku, který nechcete zmeškat! Přidejte k nám oslavit skvělou hudbu a vášeň pro živou scénu!

Úraz Proudem

// PUNK //// GRUNGE //

Comedy-grunge kapela z jihočeského Seattlu (čtěte jako České Budějovice) nabízí dosud nevídanou kombinaci pochmurných témat v podání okořeněném o pořádnou dávku černého humoru. Rázné kytary, hutná basa a zběsilý rytmus bicích- to je Úraz Proudem!

Stage time: 20:00

fotka Úraz Proudem číslo 0.jpg
fotka Úraz Proudem číslo 3.jpg
fotka Úraz Proudem číslo 1.jpg
fotka Úraz Proudem číslo 4.jpg
fotka Úraz Proudem číslo 2.jpg
fotka Úraz Proudem číslo 5.jpg

Dopamine Youth

// GRUNGE //// ROCK //// ALTERNATIVE //

Dopamine Youth. Dívka a tři jinoši tvoří mladou kapelu, která vám vyplaví dopamin i bez kokainu. Díky jejich vlastní tvorbě a věčně polonahému bubeníkovi si můžete užít hudbu pobízející nejen k tanci, ale i pogu. Repertoár složený z alternativního rocku s prvky grunge je ideální příležitostí k opuštění své kočky a navštívení kvalitní muziky.

Stage time: 21:00

fotka Dopamine Youth číslo 0.jpg
fotka Dopamine Youth číslo 1.jpg
fotka Dopamine Youth číslo 2.jpg

The Complication

// ROCK'N'ROLL //// ALTERNATIVE //

Kytary žijou! Komplikačky jsou ekvivalentem divokého večírku, ze kterého se ještě nechce domů. Čtyři kámoši odchováni estetikou zvuku minulých dekád přetavují svou oddanost kytarám do intenzivních shows, na kterých se často stírá pomyslná hranice mezi kapelou a publikem. Během deseti let fungování měli možnost vystoupit na nejvýznamnějších českých festivalech jako Rock for People a Colours of Ostrava, ukázat se před hudebnímy experty na showcasu Nouvelle Prague, nebo vydat dvě desky pod nezávislým vydavatelstvím Indies Scope a odehrát vlastní turné po České republice. Kapela se postupně odklonila od svých devadesátkových kořenů a za pomoci producenta Néra Scartch našli nový zvuk definovaný moderní elektronikou a disharmonickými melodickými postupy, přičemž si stále zachovávají koncertní dravost.

Stage time: 22:00

fotka The Complication číslo 0.jpg
fotka The Complication číslo 3.jpg
fotka The Complication číslo 1.jpg
fotka The Complication číslo 4.jpg
fotka The Complication číslo 2.jpg
fotka The Complication číslo 5.jpg

Časový harmonogram

19:00Otevření Žižkárny

20:00 Úraz Proudem

21:00 Dopamine Youth

22:00 The Complication

Dovolujeme si upozornit, že časy jsou pouze orientační a mohou se změnit