fbpixelimg

Ludens & Theory of Everyhing & Black Velvet Suicide

// KONCERT //

sobota 23. 3.

200,- Kč (na místě)

150,- Kč (v předprodeji)

19:00

Žižkárna bude hostit tři kapely, z nichž každá má svůj unikátní zvuk a styl. Začneme s divokou směsicí grunge, metalu, rocku, blues a stoner rocku od Black Velvet Suicide. Poté se přesuneme do rychlého světa punku a metalu s kapelou Theory of Everything a nakonec vystoupí kapela Ludens s jejich silnými rockovými melodiemi, které vás pohltí. Nechte své smysly unést!

Theory of Everything

// METAL //// ALTERNATIVE //

ToE je tříčlenná alternativní metalová kapela. Temné texty, rytmické kytary a screamy - vcelku originální zvuk a vesměs i subžánr. Ne nadarmo se totiž jmenují Theory of Everything – přiřadit jejich tvorbu k jednomu specifickému žanru nelze. Takže ať už máš rád heavy breakdowny, dlouhý kytarový sóla, nebo snad rychlý pogovačky tak na nic nečekej a doval na jejich koncert!

Stage time: 20:00

fotka Theory of Everything číslo 0.jpg
fotka Theory of Everything číslo 1.jpg
fotka Theory of Everything číslo 2.jpg

Ludens

// ROCK //

Tříčlenná rocková skupina z Prahy, zakládající si na svém typicky energetickém a syrovém zvuku je ztělesněním nejen umu, ale i vášně a emocí. Skrze muziku se Ludens snaží bojovat s osamělostí jedince a psychickými neduhy. Ať už pocházíš odkudkoliv, u nich vždy najdeš své místo. Skupina vznikla v roce 2020 v Praze.

Stage time: 21:00

fotka Ludens číslo 0.jpg
fotka Ludens číslo 3.jpg
fotka Ludens číslo 1.jpg
fotka Ludens číslo 4.jpg
fotka Ludens číslo 2.jpg
fotka Ludens číslo 5.jpg

Black Velvet Suicide

// GRUNGE //// METAL //// ROCK //// BLUES //// STONER ROCK //

Kapela Black Velvet Suicide vznikla v roce 2009 v Českých Budějovicích. Nejdříve je ovlivnily hudební styly jako je crossover a grunge. V pozdější době se z nich však stali fanoušci southern rocku, southern metalu, blues rocku a stoner rocku. Oblíbenost těchto stylů se začala projevovat i v jejich pozdější tvorbě.

Stage time: 22:00

fotka Black Velvet Suicide číslo 0.jpg
fotka Black Velvet Suicide číslo 1.jpg

Časový harmonogram

19:00Otevření Žižkárny

20:00 Theory of Everything

21:00 Ludens

22:00 Black Velvet Suicide

Dovolujeme si upozornit, že časy jsou pouze orientační a mohou se změnit