fbpixelimg

Žánroměs: Rest End & Peelers & Blue Chesterfield

// KONCERT //

pátek 12. 4.

200,- Kč (na místě)

150,- Kč (v předprodeji)

19:00

Přijďte se nechat unášet na hudební vlně "žánroměs" koncertu, kde každá kapela přináší jedinečnou směsici žánrů. Blue Chesterfield vás zavedou do světa experimentálního art rocku, noise a shoegaze, Peelers představí atmosféru psychedelického krautrocku a na závěr Rest End spojí prvky post-punku a funku. Překročte hranice žánrů!

Blue Chesterfield

// EXPERIMENTAL //// NOISE //// ART ROCK //// SHOEGAZE //

Blue Chesterfield jsou na scéně poměrně krátce, ale za svou dobu působnosti stihli vydat sedm alb, na kterých se objevují tradiční kytarové motivy 60s a 70s let, ale i experimentálnější cesty art rocku, noisu či shoegazu, to celé ucelené osobitými texty frontmana Davida Jirky a jejich charakteristickým zvukem a postupy. Před nedávnem představili dva nové členy a to na housle, které ještě ucelí atmosféru jejich živých vystoupení.

Stage time: 20:00

fotka Blue Chesterfield číslo 0.jpg
fotka Blue Chesterfield číslo 1.jpg
fotka Blue Chesterfield číslo 2.jpg

Peelers

// PSYCHEDELIC //// KRAUTROCK //

Peelers - mladá plzeňská kapela hrající psychedelic krautrock. Kytarovky které nenechají jediné pozadí v klidu. Kapela v roce 2023 vyhrála soutěž Múza a nyní ji čeká nahrávání alba.

Stage time: 21:00

fotka Peelers číslo 0.jpg
fotka Peelers číslo 1.jpg
fotka Peelers číslo 2.jpg

Rest End

// FUNK //// POST-PUNK //

Rest End neboli konec odpočinku, již není čas ztrácet čas. Energická tříčlenná kapela která hraje post punk funk a neustále zkoumá nové polohy a jde vpřed se zprávami pro budoucnost s odkazy na minulost. Klasická sestava kytara, basa, bicí a občasný syntezátor, méně klasická v tom že všichni členové kapely zpívají.

Stage time: 22:00

fotka Rest End číslo 0.jpg
fotka Rest End číslo 1.jpg
fotka Rest End číslo 2.jpg

Časový harmonogram

19:00Otevření Žižkárny

20:00 Blue Chesterfield

21:00 Peelers

22:00 Rest End

Dovolujeme si upozornit, že časy jsou pouze orientační a mohou se změnit