fbpixelimg

Backstage networking

// KONCERT //// DJ(s) //// WORKSHOP //// PARTY //

středa 1. 5.

vstup zdarma

19:00

Setkání utvořené na míru potřebám produkce Budějovického Majálesu. Spolupráce s BM je pro nás bazální. Pro BM jsme vznikli, s BM spolupracujeme rádi a lidé se s námi rádi posouvají dál.

Kreativní Institut

// POŘADATEL //

Kreativní sektor se dlouhodobě potýká s nedostatkem personálu zejména v realizační oblasti. Inspirace není konkurence není jen slogan pro náš projekt, ale hlavně cesta. Cíleným propojováním neziskového a profesionálního sektoru otevíráme vzdělávací platformu. Skladbou kurzů chceme ověřit funkčnost jednotlivých kurzů, ale zároveň funkčnost celého vzdělávání v kreativních oborech.

Dříwí v Lese

// PUNK-ROCK //// POP-ROCK //

Pětirozměrná bojová formace ze srdce jižních Čech, jež bez bázně a hany servíruje obecenstvu požehnanou porci rock'n'popu a činí tak každý večer naprosto jedinečným. 🎸 Záminkou odborné činnosti tohoto kvintetu se stala vize vdechnout život jak duším jednotlivých členů, tak i budějovické (hudební) scéně. 🔥 Nalaďte se na vystoupení poslechem jedné z mnoha hitovek, prvního singlu Rádiohit, a poté v hledišti vstřebejte libý zvuk saxofonu a mnoha dalších nástrojů.

Stage time: 20:15

fotka Dříwí v Lese číslo 0.jpg
fotka Dříwí v Lese číslo 1.jpg
fotka Dříwí v Lese číslo 2.jpg

Časový harmonogram

19:00Otevření Žižkárny

20:15 Dříwí v Lese

Dovolujeme si upozornit, že časy jsou pouze orientační a mohou se změnit