fbpixelimg

Budějovický Majáles: electronic šlam night

// DJ(s) //// FESTIVAL //// PARTY //

středa 22. 5.

vstup zdarma

15:00

DJ Eli

// DANCE //

DJ-Eli, nebo taky Eliáš, je 17ti letý českobudějovický DJ, který hraje současné klubové hity, ale umí překvapit i šťavnatou vykopávkou ;) Je resident DJ klubu Loděnice Jenišov, ale slyšet jste ho mohli na řadě studentských akcí v Českých Budějovicích.

Stage time: 21:00

fotka DJ Eli číslo 0.jpg

Biotop

// ELECTRO //// ALTERNATIVE //

Vojtěch Liebl aka Biotop experimentuje s možnostmi elektronického zvuku na rozhraní analogu a digitálu. Rozmanité rytmy plní množstvím organického šelestu. Využívá možnosti náhody a proměny. Zvuk z betonem obklopených bažin a stepí. Tajný oheň, Biotop. S̮͂̌t̥e̐p̊͟ i̮͐n̝͞to̲̘ t̶_͗h͈ͬeͮ l͙͗͢@̬b̊y͚rỉ͝n̙th̾ͦͅ oͤf̎̽ i͈͐͊n̜ͭ͠v̒̀isi͓̿̕b̿/̅e fo̗rć̭ẻs.͕̙̄ Wh̶̝ereͧ ọ̌n̺̚͠e͘ b͊͡e̹̊c̓ͦ#̱̾m̆̇e̱s̝ man̋y. Aͧg̐̐̕g͙͗rͧe̊s̱̦ͯsͦ̅̕iv̠ē̶̐ pr̲̳͆i͇͟m͉ͥͩor̰̩̿d̜ͥ͗i̜̮ͩ@̟̓l̤͒͘ ag̈́e̯̖ñ̮c̕ì̟̊e̡̊s̶̋,ͭͤ̐ hům̏͗ͬa͚̺n tͯ̚ü̞r͔̎̂nińͨg to̽ ã̇͝nim̈a͖̟ͬl a̷͖̅g͎ͫa̷͈̒i̴̺̱n̥.̛ Le̵̅t̼ ẗ̺́̅h̵͕́ẻ̴ b̜ͩ̑#d̷͊i̴͔è̥̱s͡ h̢̊͝į̙t th̨e̹͉ͯ f̟̭lo̲ͮo͒r,͈̐ͫ ṇ̊o̧̐ş͖e-̤̟͔d̹̭|ͦv͝e͔̓ͩ in̝͌͠t͔̒ͮo ra̴w sy̼͊n̯͆t̾̈́h freq̫ͤ͋ú̌ėn̑̋c̚i̾̑e_s͇̍̽. B̴͝ĭo̤͆͝tͦo̟ͮp̤ b_le͝n̨̖d̫̦s͚̬ @n̮͐ͥa̡͡l͈̐ͅóg̑̄ͪ d́r̆͡͞on̷e̵s̹̓̎ w͎̽i̔t̘̓h̉ fLa̫tͩ FM d͝iͫͦg̯i̊͗t̻̟̎á̢l̡ͤ͞ so̰̓uͨ͡n̞d,̜ cra̼fͤ̄t̟ͤin̩ͭğͤ a̡̪ v͓́͌à̎̎sͥ̾ͭt̒ aͨrr̲̫@ͦ͟y o̵f̼͆ rhyt̬h̬̻ms̶̆̄ an͠d͔ t̽eͭ̎x̖t͉̓u̼̚͢r͌͠e̚s.͍ Iͅn its͝ /͋̽i̍ve͈ͩ p̫̫̹ȅ̜r̿ͪf#̩͔̈́r̉̀m̟̱͑a̜nć̜̾es̟̰,͕̏ B͇͇͐ìoͭt̊͠o̻̣p̐ e̵̜m̷b̌r@c̒͜e̲͊s̋ͅ spo̻͍nt̳a̳n

Stage time: 22:00

fotka Biotop číslo 0.jpg
fotka Biotop číslo 1.jpg
fotka Biotop číslo 2.jpg

Mista Humiks

// TECHNO //// ELECTRO //// ALTERNATIVE //// SYNTH //// BREAKBEAT //

Pokud jste posledních 8 let nežili v jeskyni, tak určitě víte, kdo je Mistr Humiks. Všestranně nadaný umělec ze Slovácka vám představí jeho v pořadí desáté debutové album, které se jmenuje Mista humiks kvečns. Mistr Humiks si rozhodně žádné servírky nebere. Propojuje svoje nástroje do live techno setu s prvky breakbeatu, který prostoupí agresivní vokál a primitivní texty. Humiks miluje mixážní pulty a digitální syntezátory, které dře až do morku obvodů. Experimentuje s miniaturními hudebními nástroji, které používá k melodické improvizaci a tvorbě stochastických beatů. Kromě toho vám ukáže jak správně zacházet s bumerangem a povede mlátit krabicový pracovní obchod.

Stage time: 23:00

fotka Mista Humiks číslo 0.jpg
fotka Mista Humiks číslo 3.jpg
fotka Mista Humiks číslo 6.jpg
fotka Mista Humiks číslo 1.jpg
fotka Mista Humiks číslo 4.jpg
fotka Mista Humiks číslo 7.jpg
fotka Mista Humiks číslo 2.jpg
fotka Mista Humiks číslo 5.jpg

Selva

// ELECTRO //// ALTERNATIVE //

Ponořte se se Selvou na éterickou cestu za hranice fyzické říše. Hluboce čerpá z mystických energií pražských undergroundových techno kolektivů a vytváří pulzující zvukovou kulisu, která rezonuje s tajemným duchem noci. Její hudba není pouze slyšená – je prožitá, zahrnuje drsnou a zkreslenou estetiku, která se noří do temnější zvukové palety. Se spirálami a kinematikou tvořenou hlubokými melodiemi a úzkým zvukovým designem buduje zvukový labyrint, kde každý úder a ozvěna utváří sluchový zážitek.

Stage time: 00:00

fotka Selva číslo 0.jpg

Meldaboi

// TECHNO //// ELECTRO //// EXPERIMENTAL //// BREAKBEAT //// NEW WAVE //// DUBSTEP //// GRIME //// UK GARAGE //

Meldaboi se na pražskou DJ scénu dostal teprve nedávno. Začínal jako bedroom DJ, experimentoval ve svém pokoji a po dvou letech tréninku debutoval v dubnu 2023 v BlackBox Radio (Neverenough), kde hrál po boku umělců jako Bariel a TMA. Od té doby také hrál po boku notoricky známých DJů jako Trevor Linde a Nina Farrina a měl letní set u Stalina. V současnosti pravidelně hraje na Hollaru (obvykle B2B s FILL) a jeho sety jsou multižánrové experimentování, kombinující basy, breaky, elektro a techno s žánry jako grime, dubs, ukg garage a new wave deep dupstep.

Stage time: 01:00

fotka Meldaboi číslo 0.jpg

Budějovický Majáles

// POŘADATEL //

Celotýdenní studentský festival plný hudby, divadel, umění a zábavy v ulicích centra Českých Budějovic se vstupem zdarma. Největší neziskový festival v ČR a dost možná největší festival na jihu Čech.

fotka Budějovický Majáles číslo 0.jpg
fotka Budějovický Majáles číslo 1.jpg
fotka Budějovický Majáles číslo 2.jpg

Časový harmonogram

15:00Otevření Žižkárny

21:00 DJ Eli

22:00 Biotop

23:00 Mista Humiks

00:00 Selva

01:00 Meldaboi

Dovolujeme si upozornit, že časy jsou pouze orientační a mohou se změnit