fbpixelimg

Budějovický Majáles, čtvrtek

// KONCERT //// FESTIVAL //

čtvrtek 23. 5.

vstup zdarma

15:00

LAMENT

// RAP //// EXPERIMENTAL //

Vtahující analogové beaty, živelná pódiová energie a rapové texty, které by dle kritiků ustály i knižní vydání. Básník a písničkář Jakub Čermák, v minulosti 2x nominovaný na Cenu Anděl v kategoriích Folk a Alternativa, pro tento projekt odložil kytaru a vydal se cestou alternativního rapu. Ve spolupráci s mladým producentem a multiinstrumentalistou Pavlem Kielbergerem navazuje na svou oceňovanou rapovou desku Lament z roku 2020, na které se angažovanost prolíná s intimitou a otevřeně bolestnou výpovědí. Poezie, u které budete tančit. Tanec, který do vás vytepe verše... Všechno to vezme vítr. Všechno to vezme vítr.

Stage time: 21:00

fotka LAMENT číslo 0.jpg

HIHIHAHAHOLKY

// RAP //// EXPERIMENTAL //// ALTERNATIVE //

Alternativně - rapově- hudebně - poeticky - melodicky - disharmonické duo Aleny Novotné a Štěpánky Todorové, které řeší life, girls and boys, life, problems a dobrej swag. Ze srdce od srdce ze života od života, vařeno v kuchyňce s Taťkem Maťkem.

Stage time: 22:30

fotka HIHIHAHAHOLKY číslo 0.jpg
fotka HIHIHAHAHOLKY číslo 1.jpg
fotka HIHIHAHAHOLKY číslo 2.jpg

Budějovický Majáles

// POŘADATEL //

Celotýdenní studentský festival plný hudby, divadel, umění a zábavy v ulicích centra Českých Budějovic se vstupem zdarma. Největší neziskový festival v ČR a dost možná největší festival na jihu Čech.

fotka Budějovický Majáles číslo 0.jpg
fotka Budějovický Majáles číslo 1.jpg
fotka Budějovický Majáles číslo 2.jpg

Časový harmonogram

15:00Otevření Žižkárny

21:00 LAMENT

22:30 HIHIHAHAHOLKY

Dovolujeme si upozornit, že časy jsou pouze orientační a mohou se změnit