fbpixelimg

OPEN-AIR Slam feat. DJ Ramel

středa 24. 8.

160,- Kč

19:00

Slam Poetry CZ

// SLAM POETRY //// POŘADATEL //

Slam poetry nelze zaměňovat s autorským čtením či recitační soutěží. Autoři - performeři se zaměřují na to, co sdělují a jak to sdělují. Ideálním případem je výraz, který stojí na pomezí poezie a divadla. Důležitá je přitom hlavně komunikace s diváky, jde do jisté míry o interaktivní disciplínu (diváci bodují, zapojují se, předávají energii, rozhodují...). Do hry přichází i mimika, výraz, pohyb, rytmus i sdělení textu či principy improvizace. Slam poetry dobře charakterizuje head line: POEZIE vs. SHOW!

Anatol Svahilec

// SLAM POETRY //

Anatol Svahilec, (ošuntělý) mistr České republiky v oboru „slam poetry“ 2014, vytvoří komplexní samostatný recitál vyplněný sebranou tvorbou na pomezí poezie, fyzického divadla, tance sv. Víta a sokolské cvičenecké sestavy. Garance hodinového poetického špalíku rané, čerstvé a meziválečné (ano, toto slovo se nám vrací do běžného slovníku!) tvorby. "Wulkan energii. Wodospad słów. Szaleństwo wyobraźni!" (...říkali Poláci)

Stage time: 20:00

fotka Anatol Svahilec číslo 0.jpg

DJ Ramel

// FUNK //// LOUNGE //// OLD-SCHOOL //// HIP HOP //

DJ Ramel - matador z Českých Budějovic, který již víc jak 20 let hraje jako DJ nejen po klubech v ČR, ale navštívil už Rakousko, Francii, Anglii, Slovensko, či Rumunsko. Aktuálně působí již šestým rokem jako koncertní DJ Prago Union, kteří jsou letos nominování na ceny Anděl v kategorii Skupina roku. Stejně tak je zakladatelem DJ školy a nahrávacího studia PROCIT v srdci Českých Budějovic. Můžete ho také pravidelně slyšet na rádiu Color, kde má svůj pořad Aftermood.

Stage time: 20:00

fotka DJ Ramel číslo 0.jpg
fotka DJ Ramel číslo 1.jpg

Časový harmonogram

19:00Otevření Žižkárny

20:00 Anatol Svahilec

20:00 DJ Ramel

Dovolujeme si upozornit, že časy jsou pouze orientační a mohou se změnit