fbpixelimg

Molotov Party & MMNK // Žižkárna

// KONCERT //

sobota 15. 7.

150,- Kč

19:00

Molotov Party

// METAL //// ROCK //// ALT ROCK //

Není party jako Molotov party 🔥🍸 Toto rockové trio z pražských Nuslí se vyznačuje osobitým stylem inspirovaným širokou škálou žánrů od rocku a metalu, přes rap až po taneční hudbu, a také originálními českými texty, které při hraní zpívá bubeník. Mají za sebou desítky koncertů, dvě EP a několik videoklipů. 🧨 V současnosti kapela pracuje na třetím EP, na kterém se přesouvá od metalu k alternativnímu rocku. Prvními vlaštovkami nového stylu jsou písničky Zpátky a Cukr a bič.

Stage time: 20:00

fotka Molotov Party číslo 0.jpg
fotka Molotov Party číslo 1.jpg

MMNK

// METAL //// ROCK //// EXPERIMENTAL //// ALTERNATIVE //// NOISE //// ART ROCK //// MATH ROCK //// PROG //// POSTHARDCORE //// ALT ROCK //

MMNK je partička ulítlých floutků, kteří se sjednotili v roce 2019. Všichni členové se tehdy znali už delší dobu a často spolu účinkovali v jiných kapelách. První koncert proběhl na narozeninách legendární Helmutovy Stříkačky v Mohelnu. Kapela se následně jala brousit svůj nevybíravý hudební jazyk a ostrovtip ve zkušebně, než zčistajasna přilítla na pódium a všem utřela nos svým dráždivým šarmem.

Stage time: 20:00

fotka MMNK číslo 0.jpg
fotka MMNK číslo 3.jpg
fotka MMNK číslo 1.jpg
fotka MMNK číslo 4.jpg
fotka MMNK číslo 2.jpg

Časový harmonogram

19:00Otevření Žižkárny

20:00 Molotov Party

20:00 MMNK

Dovolujeme si upozornit, že časy jsou pouze orientační a mohou se změnit