fbpixelimg

k o l i z e // Žižkárna

// DJ(s) //// FESTIVAL //

sobota 12. 8.

300,- Kč (na místě)

250,- Kč (v předprodeji)

14:00

Kolize

// POŘADATEL //

Kolize je jednodenní minifestiválek spojující hudbu, umění a řemeslo. Letos se můžete těšit na heartbroken hiphop. hyperpop, shoegaze a exctiting djs, workshopy, soutěž o ceny od našich sponzorů Primeros, Brit a Konotéka. Poprvé poběží taky ARTkino s audiovizualními počiny mladých umělců.

Sauvignon Schwarz

Sauvignon Schwarz je realitní makléř. Oboru bydlení se věnuje ve své podstatě celoživotně, ovšem s malou dvouměsíční výjimkou, kdy se v důsledku těžkého rozchodu ocitl na ulici. V jeho portfoliu nehledejte každodenností opršené činžovní domy, ale spíše labyrintově strukturované kočárkárny, v nichž bydlí bubák. Kromě jeho záliby kapitalizace nemovitostí se ve volném čase věnuje správě hudebního kolektivu @schwarz__wald. Spolu s týmem tak kurátoroval řadu raveů/rejvů/ravů, jejichž line-upy se jen hemžily širo

Stage time: 20:00

fotka Sauvignon Schwarz číslo 0.jpg
fotka Sauvignon Schwarz číslo 1.jpg
fotka Sauvignon Schwarz číslo 2.jpg

Adamovia

1/3 @schwarz__wald, adamovia se nedrží žádných žánrových hranic. Jeho jediným cílem je vytvořit pohlcující soundscape, který vás bombarduje silnými basy a pronikavými melodiemi.

Stage time: 20:00

fotka Adamovia číslo 0.jpg

Uboziakmimo

Vycházející DJ uboziakmimo východního pobřeží, sídlící v Bratislavě. Prostory čistí hypnotickými groovy a ležérním industriálem.

Stage time: 20:00

fotka Uboziakmimo číslo 0.jpg

zazitech

zazitech, narozená na východním Slovensku, aktuálně působící v Brně. DJ a zakladatel @_eerie42. zazitech začínala na DnB scéně, odtud se postupně dostala k technu. Stejně jako její geolokace, tak i její styl zůstává neustále v pohybu. Industriál techno, minimal, breakbeat, popové melodie i techno z 90., na to vše se můžete těšit.

Stage time: 20:00

fotka zazitech číslo 0.jpg
fotka zazitech číslo 1.jpg
fotka zazitech číslo 2.jpg

enzo

enzo je slovenský DJ, momentálně působící v Brně. enzo tlačí místním do hlav techno vysokého tempa prostřednictvím acidových a industriálních hitterů. Ovlivněný francouzskou rave scénou, očekávejte během jeho setu chaotickou energii a rezonující basové linky.

Stage time: 20:00

fotka enzo číslo 0.jpg
fotka enzo číslo 3.jpg
fotka enzo číslo 1.jpg
fotka enzo číslo 2.jpg

Bugiebby & Exegesis

Bugiebby & Exegesis je producentské/DJ duo, které na -kolizi- vystoupí s jejich debut albem Artificial Paradise. Jejich drsné beaty, které prolínají žánry hardcoru, bubblegum popu, elektronické hudby a experimentálního ambientu vás přivedou do klubového ráje, ze kterého nebudete chtít odejít. Na performance navážou nekompromisním DJ setem, který bude dunět po celém klubu.

Stage time: 20:00

fotka Bugiebby & Exegesis číslo 0.jpg

Melt Into Cream

Melt Into Cream je nezávislá alternativní rocková kapela z Prahy. Jejich pohlcující, ale zároveň přístupný zvuk vznikl díky nesvázanému, mnohdy až meditativnímu přístupu ke tvorbě. Všechna produkce se odehrává v jejich malém útulném studiu, které se nachází hned vedle psychiatrické léčebny. Hudba obsahuje prvky psychedelického/stoner rocku, grunge, shoegaze, metalu a blues

Stage time: 20:00

Taemarina

Taemarina je slovenský umělec, producent a zpěvák. Hlavním znakem jeho hudby je hyperpop sound se špetkou 2nd gen kpopu a se špetkou techna a hardcoru. Jeho hudba je nepředvídatelná a použité zvuky v ní vždy překvapí.

Stage time: 20:00

fotka Taemarina číslo 0.jpg
fotka Taemarina číslo 3.jpg
fotka Taemarina číslo 1.jpg
fotka Taemarina číslo 4.jpg
fotka Taemarina číslo 2.jpg

Skéronika

Budějovický plug jménem Skéronika zpívajíc balady o lásce a toxikomanii. Svými texty ventiluje ven emoce a vryje se Vám pod kůži, inkoustem doslovně.

Stage time: 20:00

swanSleep

swanSleep se snaží míchat hudbu, kterou byste si na první dobrou nespojili. Kousek popu, kousek techna, kousek noisu… Tenhle set otřese jak tvoje končetiny, tak tvůj vnitřek. Možná zazní i pár vlastních tracků.

Stage time: 20:00

Časový harmonogram

14:00Otevření Žižkárny

20:00 Sauvignon Schwarz

20:00 Adamovia

20:00 Uboziakmimo

20:00 zazitech

20:00 enzo

20:00 Bugiebby & Exegesis

20:00 Melt Into Cream

20:00 Taemarina

20:00 Skéronika

20:00 swanSleep

Dovolujeme si upozornit, že časy jsou pouze orientační a mohou se změnit