fbpixelimg

Město lidem, lidé městu - pátek // Žižkárna

// KONCERT //// DJ(s) //// DVOUDENNÍ //// FESTIVAL //

pátek 25. 8.

vstup zdarma

12:00

Bob Kubert

// PUNK //// ALTERNATIVE //

Bob Kubert je kulminace života průměrného labilního mladíka ve formě alternativního punk rocku. Zahraje ti jak o vyspělém českém bramborářství, tak o svých vášních (jako je třeba zneužívání zahradní mašinérie na veřejných cestách). Vše vařeno s láskou.

Stage time: 20:00

fotka Bob Kubert číslo 0.jpg
fotka Bob Kubert číslo 1.jpg
fotka Bob Kubert číslo 3.jpg
fotka Bob Kubert číslo 2.jpg

DJ Ramel

// FUNK //// LOUNGE //// OLD-SCHOOL //// HIP HOP //

DJ Ramel - matador z Českých Budějovic, který již víc jak 20 let hraje jako DJ nejen po klubech v ČR, ale navštívil už Rakousko, Francii, Anglii, Slovensko, či Rumunsko. Aktuálně působí již šestým rokem jako koncertní DJ Prago Union, kteří jsou letos nominování na ceny Anděl v kategorii Skupina roku. Stejně tak je zakladatelem DJ školy a nahrávacího studia PROCIT v srdci Českých Budějovic. Můžete ho také pravidelně slyšet na rádiu Color, kde má svůj pořad Aftermood.

Stage time: 20:00

fotka DJ Ramel číslo 0.jpg
fotka DJ Ramel číslo 1.jpg

Bonnie

// PUNK-ROCK //// LÁŽO-PLÁŽO-PUNK //

Kapela Bonnie je sdružení mimořádně nadaných uličníků a floutků z Plzně. V rozestavení kytara, kytára, basa, buben předvádíme nezapomenutelnou show se vším všudy. Disciplíny jako 'Běh pro pivo' nebo 'hod do pohody' nám nejsou cizí. Horko těžko se to popisuje, poněvadž to se prostě musí zažít!

Stage time: 20:00

fotka Bonnie číslo 0.jpg
fotka Bonnie číslo 1.jpg
fotka Bonnie číslo 2.jpg

prazdniny

// ELECTRO //// POP-ROCK //// ALTERNATIVE //// SYNTH //

teplý letní noci, samota prázdných pokojů, ale i radost z objevování neznámého. prazdniny jsou kámoši z brna, kteří karanténní smutnění začali přetvářet do písniček o odloučení a dospívání, to celé zabalené do zvuku oscilujícího mezi estetikou alternativního popu z pokojíčku a znovuobjevenou láskou k zasněným retro kytarám zasazeným do moderního kontextu. na českou klubovou scénu vstoupili videosinglem 3am, se kterým se jim podařilo vyhrát hitparádu neobjevených startér na radiu wave

Stage time: 20:00

fotka prazdniny číslo 0.jpg

Město lidem / lidé městu

// POŘADATEL //

Festival Město lidem, lidé městu je multižánrový festival, který se odehrává na konci léta v českobudějovických ulicích. Centrum města pokryje několik set metrů živé trávy, ve vzduchu visí barevné deštníky a lampiony, ulice zaplní vůně vybraných gastronomických dobrot, pražené kávy a čerstvých květin. Kromě návštěvníků vyrazí do ulic i akrobati, zpěváci, muzikanti, herci, artisti, malíři, kuchaři, baristi, kadeřníci, floristi, návrháři, architekti, sportovci.

fotka Město lidem / lidé městu číslo 0.jpg
fotka Město lidem / lidé městu číslo 1.jpg
fotka Město lidem / lidé městu číslo 2.jpg

Drunken Pickles

Stage time: 20:00

Časový harmonogram

12:00Otevření Žižkárny

20:00 Bob Kubert

20:00 DJ Ramel

20:00 Bonnie

20:00 prazdniny

20:00 Drunken Pickles

Dovolujeme si upozornit, že časy jsou pouze orientační a mohou se změnit