fbpixelimg

Prago Union: Kato, DJ Ramel, support Johnny le Pazz // Žižkárna

// KONCERT //// DJ(s) //

pátek 1. 9.

300,- Kč

16:00

DJ Ramel

// FUNK //// LOUNGE //// OLD-SCHOOL //// HIP HOP //

DJ Ramel - matador z Českých Budějovic, který již víc jak 20 let hraje jako DJ nejen po klubech v ČR, ale navštívil už Rakousko, Francii, Anglii, Slovensko, či Rumunsko. Aktuálně působí již šestým rokem jako koncertní DJ Prago Union, kteří jsou letos nominování na ceny Anděl v kategorii Skupina roku. Stejně tak je zakladatelem DJ školy a nahrávacího studia PROCIT v srdci Českých Budějovic. Můžete ho také pravidelně slyšet na rádiu Color, kde má svůj pořad Aftermood.

Stage time: 20:00

fotka DJ Ramel číslo 0.jpg
fotka DJ Ramel číslo 1.jpg

Prago Union

// RAP //// HIP HOP //

Ty Prago Union fungujou. Oni fungujou nějak hodně, i když by vlastně podle všech pravidel hudebního průmyslu vlastně vůbec fungovat neměli. Jejich šéf není hezoun ze žurnálu a stát se “sexsymbolem” už “kousající bezzubý básník” Kato asi taky nestihne. Jejich pecky nehrajou rádia a na trpitele to neuhrají – dramaturgové je nebojkotují, tyhle dva světy se prostě jen naprosto míjí. Jejich muzika tam nepatří, má tak daleko k “populární”, jak to jen jde. Nemají hit a pozor: nemají ani pořádný skandál. Jsou dřevn

Stage time: 20:00

fotka Prago Union číslo 0.jpg
fotka Prago Union číslo 3.jpg
fotka Prago Union číslo 1.jpg
fotka Prago Union číslo 4.jpg
fotka Prago Union číslo 2.jpg
fotka Prago Union číslo 5.jpg

Johnny le Pazz

// RAP //// HIP HOP //

Jazzy le Pazz (Johnny le Pazz) budějovický rodák, který se zabývá rapem a produkcí již od roku 2003. Je bývalým členem budějovické hip hopové skupiny Lo3 a od roku 2011 žil 10 let v zahraničí, kde se postupně zrodila většina tracků z nadcházejícího alba, které vyjde tento podzim. Jazzyho tvorba, jak již jméno napovídá, má prvky jazzu, soulu a chillhopu. Jelikož se stará i o svou vlastní produkci tak jeho tracky nepostrádají autentičnost.

Stage time: 20:00

fotka Johnny le Pazz číslo 0.jpg

Časový harmonogram

16:00Otevření Žižkárny

20:00 DJ Ramel

20:00 Prago Union

20:00 Johnny le Pazz

Dovolujeme si upozornit, že časy jsou pouze orientační a mohou se změnit